Послуги

Новий шлях до
  • швидкості.
  • якості.
  • успіху.
  • надійності.

Ми дружна команда, яка працює спільно між собою у великому ланцюжку, задля створення нових та реалізації існуючих кур’єрських послуг …

Перелік основних Послуг


Послуги Доставки

null

VIP – Надшвидка доставка

Гарантована доставка відправлення у межах міста протягом 4-х (чотирьох) годин з моменту реєстрації замовлення, якщо Відправлення готове для передачі кур’єру, або ж з моменту його готовності, та до 10:00 ранку наступного робочого дня (для відправлень з/до м. Києва) у наступні міста: Вінниця, Житомир, Одеса, Дніпро, Полтава, Кременчук, Харків, Черкаси, Миколаїв, Львів.

Терміни доставки в інші міста буде здійснена у найближчий можливий час.

null

UE – Ultra Express

Доставка у межах міста до 18:00 поточного дня, та на наступний робочий день до 13:00 у Київ та в більшість обласних центрів України.
null

EX – Express

Доставка протягом наступного робочого дня до 18-00 у межах міста.

null

OH - Off Hours

Доставка або прийом відправлень у неробочий час або у вказаний Вами час, вихідні та святкові дні по Києву, містах та областях України. Доставка можлива як у вихідні дні так і в неробочий час.

    На час дії воєнного стану терміни доставки не гарантовані та виконуються по пріоритетності послуг.

та багато іншого...

Наші ціни адекватні для того щоб забезпечити вам надійний сервіс та високу реалізацію наших послуг. Ми йдемо на застріч кожному нашому партнеру, домовляємося про бюджет та робимо все можливе, щоб ви були задоволені.

Ми забезпечуємо наших партнерів картонними конвертами, пластиковими пакетами різних розмірів, коробками та всім необхідним для досягнення повної цілісності вашого відправлення .

Ми важаємо себе командою високого рівня, професіоналами в сфері кур’єрських послуг.

Основною нашою метою є надання повного переліку послуг з кур’єрської доставки. Робити це правильно та висококваліфіковано.


Особистний кабінет клієнта

Відслідковуйте ваші відправлення онлайн. Швидке формування супроводжуючих документів, форумування звітів, онлайн спілкування з менеджером нашої компанії, та багато інших можливостей. Економте Ваш час з нами!