Послуги

Новий шлях до
  • швидкості.
  • якості.
  • успіху.
  • надійності.

Ми дружна команда, яка працює спільно між собою у великому ланцюжку, задля створення нових та реалізації існуючих кур’єрських послуг …

Перелік основних Послуг


Послуги Доставки

VIP

Гарантована доставка відправлення  у межах міста  протягом  4-х.
До 10-00 ранку наступного робочого дня (для відправлень з/до м. Києва) у наступні міста: Вінниця, Житомир, Одеса, Дніпропетровськ, Полтава, Кременчук, Харків,  Черкаси, Миколаїв.

Доставка в інші міста буде здійснена у найшвидший час.

Терміново

Доставка у межах міста  до 18:00 поточного дня, та на наступний робочий день до 13:00 у Київ та в більшість обласних центрів України.

Економ

Доставка відправлення у межах міста та в інші міста України впродовж 1-2-х робочих днів.

Експрес

Доставка протягом наступного робочого дня до 18-00 у межах міста.

Неробочий час

Доставка вашого відправлення у вказаний Вами час. Доставка можлива як у вихідні дні так і в неробочий час.

Суботня доставка

Доставка вашого відправлення в суботу.

та багато іншого...

Наші ціни адекватні для того щоб забезпечити вам надійний сервіс та високу реалізацію наших послуг. Ми йдемо на застріч кожному нашому партнеру, домовляємося про бюджет та робимо все можливе, щоб ви були задоволені.

Ми забезпечуємо наших партнерів картонними конвертами, пластиковими пакетами різних розмірів, коробками та всім необхідним для досягнення повної цілісності вашого відправлення .

Ми важаємо себе командою високого рівня, професіоналами в сфері кур’єрських послуг.

Основною нашою метою є надання повного переліку послуг з кур’єрської доставки. Робити це правильно та висококваліфіковано.


Особистний кабінет клієнта

Відслідковуйте ваші відправлення онлайн. Формування Транпортної Накладної, швидкий та простий вибір ваших отримувачів зі списку, форумування звітів, онлайн спілкування з менеджером нашої компанії, та багато інших можливостей. Економте Ваш час з нами!