Новини

Останні Новини:

Грудень 2019

Графік роботи на новорічно-різдвяні свята

Шановні партнери! Щиро вітаємо вас з прийдешніми святами - Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай 2020 рік буде сповнений успіхами, радістю та любов’ю! Бажаємо вам мудрих рішень, професійних здобутків, добрих справ та заслужених успіхів! Повідомляємо графік роботи нашого підприємства:   21 грудня (субота) – скорочений робочий день. Прийом замовлень в Києві до 15:00, в інших містах України до 13:00; 22 грудня – вихідний день; 23 грудня – звичайний режим роботи; 24 грудня - скорочений робочий день. Прийом замовлень в Києві до 15:00, в інших містах України до 13:00; 25 [...]

Жовтень 2019

Графік роботи

Шановні партнери! Вітаємо вас та всіх українців із наступаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці! Нехай Матінка покриє Україну та захистить від усього лихого! Вітаємо воїнів із Днем захисника України та українського козацтва!  Бажаю незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій та побажань!   Графік роботи нашого підприємства у святкові дні:   11 жовтня – звичайний режим роботи. Всі прийняті Відправлення на доставці з вівторка 15 жовтня; 12-14 жовтня – вихідні дні; з 15 жовтня відновлюється звичайний режим роботи.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Серпень 2019

Графік роботи в сяткові дні (День Незалежності)

Шановні партнери! Вітаємо вас із 28-ю річницею Незалежності України! Нехай у нашому спільному домі панує мир і злагода! Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України! Повідомляємо про графік роботи компанії нашого підприємтсва:   23 серпня – короткий робочий день. Прийом замовлень в Києві до 15:00, в інших містах України до 13:00. Всі прийняті Відправлення на доставці з вівторка 27 серпня; 24-26 серпня – вихідні дні; з 27 серпня відновлюється звичайний режим роботи.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Липень 2019

02 серпня скорочений робочий день

Шановні партнери! В п’ятницю 02 серпня компанія «ТУРМАН» святкує свій День Народження! Вже 14 років як наша команда працює для вас, дотримуючись найвищих стандартів якості кур’єрської експрес-доставки! Тому, повідомляємо вам, що 02 серпня 2019р. на нашому підприємстві оголошено скорочений робочий день. Прийом замовлень в м. Києві здійснюється до 14:00, з максимальним приїздом кур’єра до 15:00. Всі замовлення, які будуть готові після 15:00 зможемо виконати лише з понеділка 05 серпня.   Просимо з розумінням віднестися до даної ситуації та підготовити всі відправлення якомога раніше!   З повагою, Команда [...]

Червень 2019

Графік роботи на день Конституції України

Шановні партнери! Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, і всюди домінує світлий настрій, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!   Повідомляю графік роботи нашого підприємства:   27 червня – скорочений робочий день. Прийом замовлень в місті Києві – до 15:00, в інших регіонах України – до 13:00; 28-30 червня – вихідні дні; з 01 липня відновлюється звичайний режим роботи.   З повагою, Команда [...]

Графік роботи на Трійцю

Шановні партнери! Вітаємо вас зі світлим святом Святої Трійці! Нехай вас оточує доброта і тепло, нехай у серці завжди живе віра, а на душі таїться надія на краще! Мирного неба і міцного здоров'я!   Повідомляємо графік роботи нашого підприємства:   15-17 червня – вихідні дні; з 18 червня відновлюється звичайний режим роботи.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Травень 2019

Місто Київ

Шановні партнери! У зв’язку з інавгурацією Президента України 19  вулиць в м. Києві будуть перекриті для руху транспорту, що може викликати затримки з доставкою деяких відправлень та ускладнить  виклик кур’єра за певними адресами. Команда ТУРМАНА зробить все можливе, щоб мінімізувати ці затримки. Прошу поставитися з розумінням до цієї ситуації, та погоджувати всі замовлення з нашими операторами та спеціалістами з обслуговування клієнтів.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Шановні партнери! Повідомляємо графік роботи нашого підприємства: 08 травня  - скорочений робочий день. Прийом замовлень в місті Києві – до 15:00, в інших регіонах України – до 13:00; 09 травня – вихідний день; 10 травня – звичайний режим роботи; 11 травня (субота) - скорочений робочий день. Прийом замовлень в місті Києві – до 15:00, в інших регіонах України – до 13:00; з 13 травня відновлюється звичайний режим роботи.   З повагою, Команда «ТУРМАН»

Дізнавайся першим!