Warning: Undefined array key 0 in /home/ua461635/turman.ua/www/wp-content/themes/porto/single-porto_builder.php on line 30

Що про нас кажуть:

[ultimate_carousel slides_on_desk=”1″ slides_on_tabs=”1″ slides_on_mob=”1″ arrows=”off” item_space=”0″]

Дозвольте висловити Вам свою повагу і щиру подяку співробітникам компанії ТОВ “ТУРМАН ЕКСПРЕСС” за якісну і своєчасну організацію доставки обладнання нашої компанії з різних регіонів України до Києва та назад в рамках проекту по заміні обладнання у нашій компанії.

Особливо хочеться відзначити кур’єра Захарова Сергія за чітку та ефективну роботу як під час цього проекту, так і в інший час, з його допомогою всі операції прийому та відправлення обладнання проходять з мінімальними витратами часу для наших співробітників.

Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Дмитро ЗадорожнийНачальник відділу інформаційних технологій - ТОВ ‘’АКТАВІС УКРАЇНА’’

Висловлюємо Вам щиру подяку за багаторічну співпрацю та високу якість наданих послуг.

Завдяки Вашій допомозі ми маємо можливість своєчасно та оперативно відправляти кур’єрську пошту з різних куточків України та закордону.

Бажаємо вашій компанії успіхів і процвітання.

С.М. ПодолянПровідний фахівець Управління загального діловодства - ПАТ « КБ «АКТИВ- БАНК»

Компанія ТОВ “БСХ ПОБУТОВА ТЕХНІКА” тривалий час співпрацює з кур’єрською компанією ТОВ “Турман” Експрес “. За період співпраці компанія ТОВ “Турман” Експрес “зарекомендувала себе, як надійний партнер в сфері надання послуг з доставки документації та вантажів по Україні та країнах СНД.

Ваша компанія завжди готова враховувати наші побажання і пропозиції, оперативно вирішує нестандартні ситуації. Хочемо зазначити, що дуже зручно, завдяки єдиній інформативній системі самостійно відстежити всі етапи руху нашого відправлення з моменту відправки, до моменту вручення.

Компанія ТОВ “БСХ ПОБУТОВА ТЕХНІКА” може рекомендувати кур’єрську компанію ТОВ “Турман” Експрес “, як надійного і висококваліфікованого партнера.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Максимов С.В.Генеральний директор - ТОВ “БСХ ПОБУТОВА ТЕХНІКА”

ТОВ «Валеант Фармасьютікалз» співпрацює з ТОВ «Турман Експрес» з 2013 року.

У співпраці з нашою компанією товариство зарекомендувало себе як надійний партнер у сфері надання послуг з кур’єрської доставки продукції, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

Від імені «Валеант Фармасьютікалз» висловлюємо велику подяку за плідну співпрацю та зі впевненістю рекомендуємо як надійного партнера.

Вельгош С.М.Директор - ТОВ «Валеант Фармасьютікалз»

Компанія «ВІП-РЕНТ» тривалий час співпрацює з кур’єрською компанією ТОВ «Турман Експрес». За період співпраці компанія ТОВ «Турман Експрес» зарекомендувала себе як надійний партнер у сфері надання послуг з доставки документації та вантажів по Україні та по всьому світу.

Ваша компанія завжди готова враховувати наші побажання і пропозиції.

Кваліфіковано і оперативно вирішує важкі, нестандартні ситуації. Хочемо зазначити, що дуже зручно, завдяки єдиній інформаційній системі, самостійно відстежувати всі етапи руху нашого відправлення з моменту відправки, до моменту вручення. Ми цінуємо якість наданих Вами кур’єрських послуг і дякуємо за виконання і дотримання договірних зобов’язань.

Компанія «ВІП-РЕНТ» з упевненістю може рекомендувати кур’єрську компанію ТОВ «Турман Експрес», як надійного і висококваліфікованого партнера.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Адміністративний директор - ПП «ВІП-РЕНТ»

За період співпраці з ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК” кур’єрська компанія ТОВ “Турман Експрес” зарекомендувала себе як надійний партнер в сфері надання послуг з кур’єрської доставки продукції.

Банк висловлює свою подяку за якісну і професійну роботу, яка забезпечує індивідуальний підхід і швидку доставку вантажів.

ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК” з упевненістю може рекомендувати ТОВ “Турман Експрес” як надійного і кваліфікованого партнера.

Черненко О.Заступник директора департаменту роздрібного бізнесу З питань маркетингу та реклами - ПАТ ``КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК``

Компанія ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА» висловлює подяку керівництву та персоналу компанії «Турман експрес» за прекрасну організацію доставки кореспонденції і супутніх матеріалів по Україні.

Працюючи в тісному контакті з персоналом компанії «Турман Експрес», вони дуже відповідально підходять до виконання будь-якої заявки, вирішуючи всі питання на високому професійному рівні і з огляду на всі побажання Клієнта, що безумовно свідчить про професіоналізм виконавців і прекрасної організації всього ланцюжка виконання замовлення – від отримання заявки до доставки товару.

Співробітників компанії «Турман Експрес» завжди відрізняють доброзичливість надійність, чуйність.

Ми без сумніву і з задоволенням рекомендуємо послуги компанії «Турман Експрес» всім організаціям і підприємствам, зацікавленим у професійній та високонадійній доставці кореспонденції і високій культурі обслуговування.

Коваль ЛіліяГоловний адміністратор - ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

ПрАТ «МТС Україна» тривалий час співпрацює з кур’єрською компанією ТОВ «Турман Експрес». За період співпраці компанія ТОВ «Турман Експрес» зарекомендувала себе як надійний партнер в сфері надання послуг з доставки кореспонденції і вантажів по всіх країнах світу і містах України.

Компанія ПрАТ «МТС Україна» висловлює свою подяку ТОВ «Турман експрес» за бездоганну роботу, яка забезпечує швидкий зв’язок, індивідуальний і професійний підхід, безпомилкову доставку документів по всім країнам світу, а також містах України. Ваша компанія завжди готова враховувати наші побажання і пропозиції, кваліфіковано та оперативно вирішувати важкі, нестандартні ситуації. Ми цінуємо якість наданих Вами кур’єрських послуг і дякуємо за виконання і дотримання договірних зобов’язань.

ПрАТ «МТС Україна» з упевненістю може рекомендувати кур’єрську компанію ТОВ «Турман Експрес», як надійного і висококваліфікованого партнера.

Вікторія МарценюкКерівник канцелярії - ПрАТ «МТС Україна»

Наша співпраця з компанією ТОВ  “Турман”Експрес” почалася в 2009 р. На той час, навіть після нетривалого часу, працівники ПАТ “Компанія  “Райз” відмічали високий рівень надання послуг з доставки документації та вантажів по Україні та по всьому світу. Сьогодні завдяки професіоналізму співробітників  “Турман”експрес” співробітництво продовжується не тільки з ПАТ “Компанія  “Райз”, але й з підприємствами, які, як і “Райз”, входять до складу Групи компаній “Укрлендфармінг”.

Хочемо подякувати працівникам компанії та побажати успіхів у подальшому розвитку бізнесу як в Україні, так і за її межами.

Малініна О.М.Директор департаменту Документообігу - ПАТ “Компанія “Райз”

Компанія ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» тривалий час співпрацює з кур’єрською компанією ТОВ «Турман Експрес». За період співпраці компанія ТОВ «Турман експрес» зарекомендувала себе як надійний партнер в сфері надання послуг з доставки документації та вантажів по Україні, і країнам СНД.

Компанія ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» висловлює свою подяку ТОВ «Турман експрес» за бездоганну роботу, яка забезпечує швидкий зв’язок, індивідуальний і професійний підхід, безпомилкову доставку вантажів, документів по всій Україні, а також країнах СНД. Ваша компанія завжди готова враховувати наші побажання і пропозиції. Кваліфіковано та оперативно вирішувати важкі, нестандартні ситуації. Хочемо зазначити, що дуже зручно, завдяки єдиній інформативній системі самостійно відстежити всі етапи руху нашого відправлення з моменту відправки, до моменту вручення. Ми цінуємо якість і дотримання договірних зобов’язань.

Компанія ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» з упевненістю може рекомендувати кур’єрську компанію ТОВ «Турман Експрес», як надійного і висококваліфікованого партнера.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Волошин С.И.Керівник складу - «Самсунг Электроникс Украина Компани»

Даним листом ПАТ «Універсал Банк» підтверджує свою співпрацю з компанією ТОВ «Турман Експрес» з 2013 року. За цей час компанія зарекомендувала себе з позитивного боку в сфері надання кур’єрських послуг по всій Україні і закордоном.

Прийом, транспортування та доставка відправлень проводиться відповідно до договірних зобов’язань, в повному обсязі.

Професійний підхід співробітників, дотримання конфіденційності відправлень та термінів доставки відповідає стандартам і потребам банку.

Якість послуг, які надає ТОВ «Турман експрес», передбачає до подальшої співпраці.

Нікітас ЗісімосДиректор департаменту операційного управління - ПАТ «Універсал Банк»

Оцінивши результати нашої спільної діяльності, компанія ТОВ “ХіПП Україна” в особі Директора Синельник Наталії Сергіївни, висловлює подяку ТОВ “Турман” Експрес “. Партнерські відносини, що склалися, переконали нас в тому, що продовження співпраці з Вами принесе нашій компанії велику користь.

Співробітників компанії ТОВ “Турман” Експрес “відрізняє уважне ставлення до потреб клієнта, вміння швидко знайти оптимальне рішення в разі виникнення проблемної ситуації, а також високий рівень професійних знань. Також хочеться відзначити чітку, злагоджену роботу всього колективу і сильний командний дух.

Ми високо цінуємо якість наданих Вами послуг і дякуємо за точне і своєчасне виконання договірних зобов’язань.

Ми знайшли в особі ТОВ “Турман” Експрес “надійного партнера і будемо продовжувати спільну роботу. Також можемо сміливо рекомендувати Вашу компанію як висококваліфіковану службу кур’єрської доставки.

Синельник Н.С.Директор - ТОВ ``ХіПП Україна``

[/ultimate_carousel]